Reklama

Medale tenisistów stołowych UKS Ósemka na turnieju w Człopie

W mocno obsadzonej 2. edycji Memoriału Włodzimierza Misiaka wystartowało łącznie ponad 60 zawodników. Wśród nich także czterech reprezentantów UKS Ad-Bet Ósemka Chojnice. Ich dorobek: złoto i srebro.

W kategorii do lat 18 wystartowało 16 zawodników. Po zaciętych meczach drugie miejsce wywalczył Szymon Rzechtalski, a na piątym miejscu sklasyfikowano Nikodema Orlikowskiego.

Natomiast na najwyższym stopniu podium w kategorii weteranów (24 zawodników) stanął grający trener Ósemki Michał Brieger.

W kategorii do lat 40 Chojnice reprezentował Łukasz Gappa. W stawce 16 zawodników zakończył on zawody na 8. miejscu.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo czaschojnic.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości