W mocno obsadzonej 2. edycji Memoriału Włodzimierza Misiaka wystartowało łącznie ponad 60 zawodników. Wśród nich także czterech reprezentantów UKS Ad-Bet Ósemka Chojnice. Ich dorobek: złoto i srebro.
W kategorii do lat 18 wystartowało 16 zawodników. Po zaciętych meczach drugie miejsce wywalczył Szymon Rzechtalski, a na piątym miejscu sklasyfikowano Nikodema Orlikowskiego.
Natomiast na najwyższym stopniu podium w kategorii weteranów (24 zawodników) stanął grający trener Ósemki Michał Brieger.
W kategorii do lat 40 Chojnice reprezentował Łukasz Gappa. W stawce 16 zawodników zakończył on zawody na 8. miejscu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze