Policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o przestępstwa narkotykowe. W sprawie zabezpieczono niemal 400 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych.
Funkcjonariusze Posterunku Policji w Czarnem zatrzymali trzy osoby w związku z podejrzeniem posiadania narkotyków. Do zdarzenia doszło 17 marca około południa na terenie miasta.
Podczas interwencji wobec dwóch mężczyzn policjanci ustalili, że wcześniej zażywali oni marihuanę. Przy jednym z nich – 22-latku – znaleziono susz roślinny, który według jego oświadczenia był marihuaną.
W toku dalszych czynności zatrzymano także 53-letnią kobietę. Łącznie w sprawie zabezpieczono niemal 400 gramów substancji: 163 gramy amfetaminy, blisko 85 gramów marihuany, około 145 gramów mefedronu oraz prawie 3 gramy kokainy.
Zatrzymani to mieszkańcy Czarnego w wieku 22, 43 i 53 lat. Wszyscy zostali osadzeni w policyjnym areszcie.
22-letni mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Z kolei 43-latek i 53-letnia kobieta odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości narkotyków działając wspólnie i w porozumieniu. Oboje zostali objęci dozorem policyjnym.
Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast za posiadanie narkotyków do 3 lat.
Policja podkreśla, że sprawa ma charakter rozwojowy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze