Dni Chojnic rozpoczęły się w piątek, 26 czerwca o godzinie 18:00 w Parku Tysiąclecia. Podczas pierwszego dnia święta miasta odbyły się występy lokalnych artystów, koncerty Bryski oraz Andrzeja Piasecznego, a także zabawa taneczna, którą poprowadził didżej.
Świętowanie rozpoczęło się od prezentacji lokalnych muzyków, którzy rozgrzali publiczność przed głównymi punktami programu. Jako pierwsza z ogólnopolskich gwiazd na scenie pojawiła się Bryska wraz z zespołem. Wokalistka wykonała swoje najbardziej znane utwory, w tym radiowe hity, które przyciągnęły pod scenę młodszą część publiczności.
Późnym wieczorem przed chojnicką publicznością wystąpił Andrzej Piaseczny z zespołem. Wokalista przypomniał publiczności swoje największe przeboje z czasów występów z grupą Mafia oraz z kariery solowej. Piątkowy wieczór w parku zamknęła dyskoteka Dance Night Park, którą poprowadził Dariusz Żuchowicz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze