Mieszkańcy Czartołomia mają powód do radości. W ich miejscowości wyremontowana została świetlica wiejska, która od lipca była zamknięta. W czwartek nastąpiło jej uroczyste otwarcie.
Mieszkańcy Czartołomia mają powód do radości. W ich miejscowości wyremontowana została świetlica wiejska, która od lipca była zamknięta. W czwartek nastąpiło jej uroczyste otwarcie.
W uroczystości zorganizowanej z tej okazji udział wzięli m.in mieszkańcy, sołtyska oraz przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach. Oprócz oficjalnego przecięcia wstęgi przybyli usiedli do stołu, gdzie wspólnie wznieśli toast. Na nich czekał też pyszny tort oraz inne smakołyki. Więcej na ten temat w numerze Czasu Chojnic z 24 października.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!