Reklama

Czartołomie ponownie ze świetlicą (FOTO)

21/10/2019 10:28

Mieszkańcy Czartołomia mają powód do radości. W ich miejscowości wyremontowana została świetlica wiejska, która od lipca była zamknięta. W czwartek nastąpiło jej uroczyste otwarcie.

Mieszkańcy Czartołomia mają powód do radości. W ich miejscowości wyremontowana została świetlica wiejska, która od lipca była zamknięta. W czwartek nastąpiło jej uroczyste otwarcie.

W uroczystości zorganizowanej z tej okazji udział wzięli m.in mieszkańcy, sołtyska oraz przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury w Chojnicach. Oprócz oficjalnego przecięcia wstęgi przybyli usiedli do stołu, gdzie wspólnie wznieśli toast. Na nich czekał też pyszny tort oraz inne smakołyki. Więcej na ten temat w numerze Czasu Chojnic z 24 października.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo czaschojnic.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości