Reklama

Pożegnalny bal Gimnazjum nr 2 w Chojnicach (GALERIA)

15/06/2017 16:23

Blisko 100 uczniów klas trzecich z Gimnazjum nr 2 w Chojnicach bawiło wczoraj się na swoim ostatnim w tej placówce balu. Imprezę otworzył tradycyjny polonez.

Blisko 100 uczniów klas trzecich z Gimnazjum nr 2 w Chojnicach bawiło wczoraj się na swoim balu. Imprezę otworzył tradycyjny polonez.

Na tydzień przed zakończeniem edukacji w gimnazjum uczniowie bawili się na balu. Odtańczyli dostojnego poloneza. W rytm muzyki zabawili się w pociąg i wiele godzin przetańczyli. Pozowali także do grupowych fotografii. Te opublikujemy w przyszłym numerze „Czasu Chojnic”.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama


Reklama

Wideo czaschojnic.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości