Blisko 100 uczniów klas trzecich z Gimnazjum nr 2 w Chojnicach bawiło wczoraj się na swoim ostatnim w tej placówce balu. Imprezę otworzył tradycyjny polonez.
Blisko 100 uczniów klas trzecich z Gimnazjum nr 2 w Chojnicach bawiło wczoraj się na swoim balu. Imprezę otworzył tradycyjny polonez.
Na tydzień przed zakończeniem edukacji w gimnazjum uczniowie bawili się na balu. Odtańczyli dostojnego poloneza. W rytm muzyki zabawili się w pociąg i wiele godzin przetańczyli. Pozowali także do grupowych fotografii. Te opublikujemy w przyszłym numerze „Czasu Chojnic”.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!