Uczniowie czterech klas trzecich z czerskiego ogólniaka bawią się na studniówce. Impreza odbywa się w Borzechowie.
Uczniowie czterech klas trzecich z czerskiego ogólniaka bawią się na studniówce. Impreza odbywa się w Borzechowie.
Poloneza odtańczono w dwóch turach po dwie klasy. Prowadził go dyrektor Krzysztof Sękielewski. On też dał znak do rozpoczęcia balu. Impreza, podobnie jak w poprzednich latach, odbywa się w Borzechowie. Prezentujemy zdjęcia ze studniówki. Fotki klasowe opublikujemy w gazecie.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!